Av. Alp Hakan Karaoğlan

"Hukukçu bir aileden gelmekte olup babası ve kardeşi de avukattır. Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni 2010 yılında bitirdikten ve stajını tamamladıktan sonra İstanbul Barosu'na kayıtlı serbest avukat olarak çalışmaya başlamıştır. İleri derecede İngilizce bilmekte olup yerli ve yabancı müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir."

 

Av. Seçil H. Karaoğlan

"Bilgi Üniversitesinde ki hukuki eğitimini tamamlayıp London Metropolitan College’ de Maritime Law konusunda ihtisasını tamamlayıp Türkiye’ye dönmüştür. Hâlihazırda İstanbul barosuna kayıtlı olarak yerli ve yabancı müvekkillere hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. İleri derecede İngilizcesi ve Fransızcası mevcuttur.

 

Av. Erol N. Karaoğlan

"İstanbul Üniversitesini bitirdikten sonra Almanya Köln Üniversitesinde Doktora eğitimini tamamlamış bulunmaktadır. İleri derecede İngilizce, Almanca ve Latince bilmektedir. Aynı zamanda uluslararası bir turizm firmasının kurucusudur.

 

FELSEFEMİZ

Uyuşmazlıkların çözümü ve analizinde kalıplara bağlı yaklaşımın yerine geniş bir vizyon, öngörü ve süratle çözümlere ulaşmak amacıyla hareket etmeyi prensip edinerek, 
Müvekkille kurulacak ilişkinin ilk kuralının, mesleki ve özel hayata dair bir paylaşılan tüm bilgilerin gizlilik çerçevesinde, özenle saklanması gerektiği bilincine sahip olarak, 
 Başlanan hukuksal sürecin her aşamasında müvekkili bilgilendirme prensibiyle hareket ederek, deneyimli ve dinamik kadrosuyla hizmet vermektir.